Ostatnie wolne miejsce na kurs UEFA C

Pozostało ostatnie wolne miejsce na kurs trenerski UEFA C, który rozpocznie się w najbliższy piątek. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr telefonu 728 879 091.

 

Kursokonferencja dla trenerów piłki nożnej

W sobotę 10 grudnia w auli Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego przy ul. Lindleya 5a odbędzie się kursokonferencja dla trenerów piłki nożnej.

Kurs dla stewardów

Wydział Bezpieczeństwa Łódzkiego ZPN informuje, że będzie organizował kurs dla stewardów w oparciu o program Stewarding - najwyższa jakość organizacji imprez. Stewarding - to ogólnie rzecz ujmując sposób obsługi kibiców na imprezach, dbania o ich komfort, zadowolenie, ale także bezpieczeństwo. Pakiet szkoleniowy został przygotowany w związku z EURO 2012 wspólnie przez UEFA i PZPN, przy wykorzystaniu wiedzy i doświadczenia najlepszych europejskich specjalistów od bezpieczeństwa stadionowego Uczestnicy kursu po jego zakończeniu otrzymują Certyfikat Stewarda PZPN. Przypominamy, że zgodnie z warunkami licencyjny dla klubów III ligi w następnych sezonach piłkarskich każdy klub będzie zobowiązany do zapewnienia odpowiedniej liczby służby porządkowej i informacyjnej posiadającej Certyfikat Stewarda PZPN. Przewidywany termin rozpoczęcia kursu to przełom lutego/marca 2017 r. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłaszanie swoich kandydatur do Biura Łódzkiego ZPN drogą elektroniczną Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 
Szczegółowych informacji udziela Przewodniczący Wydziału Bezpieczeństwa Łódzkiego ZPN Andrzej Wypysiński tel. 503 564 874.

Kurs dla spikerów

Wydział Bezpieczeństwa Łódzkiego ZPN informuje, że na początku roku 2017 / marzec / zostanie zorganizowany kurs dla spikerów na zawodach piłkarskich III i IV ligi, oraz klas niższych zgodnie z wytycznymi Departamentu Imprez, Bezpieczeństwa i Infrastruktury PZPN. . Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłaszanie kandydatur do Biura Łódzkiego ZPN drogą elektroniczną Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 
Jednocześnie informujemy, iż zgodnie z zaleceniem PZPN zobowiązani do udziału w kursie są także spikerzy pracujących w klubach piłkarskich , którzy nabyli uprawnienia wcześniej. Ideą jest uzupełnienie wiedzy w zakresie szeroko rozumianej roli spikera na imprezie sportowej.
 
Szacowany koszt kursu to 100,00 zł. Cena jest uzależniona od ilości zgłoszeń.
 
Szczegółowych informacji udziela Przewodniczący Wydziału Bezpieczeństwa Łódzkiego ZPN Andrzej Wypysiński tel. 503 564 874.

Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Skierniewicach
ul. Pomologiczna 8
tel. 46 833 41 70, kom. +48 505 171 045
ozpnskierniewice@gmail.com

http://ozpnskierniewice.pl


nr konta bankowego: 34 1020 4580 0000 1402 0010 9090
NIP: 8361610959, KRS: 0000089398, REGON: 750186231