Komunikat obsady sędziowskiej na dni 27sierpnia - 1września

Komunikat obsady sędziowskiej na dni 27sierpnia - 1września dostępny jest pod linkiem

Komunikat 4 - aktualny na dzień 25.08.2016

Komunikat obsady sędziowskiej na dni 20-24 sierpnia - aktualizacja 19.08

Komunikat obsady sędziowskiej na dni 20-24 sierpnia dostępny jest pod linkiem

Komunikat 3 - aktualny na dzień 19.08.2016

Puchar Polski - wyniki

W weekend zostanie rozegrana I rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgowym. Spotkania odbędą się według następującego harmonogramu.

Komunikat obsady sędziowskiej na dni 13-15 sierpnia - aktualizacja 12.08.2016

Komunikat obsady sędziowskiej na dni 13-15 sierpnia dostępny jest pod linkiem

Komunikat 2 - aktualny na dzień 12.08.2016

Lista kandydatów na kurs trenerski UEFA C

Poniżej lista kandydatów na kurs UEFA C, którzy przesłali swoje zgłoszenia. Prosimy wszystkich o pilne dostarczenie do Związku kompletu dokumnetów.

Zmiana w regulaminie rozgrywek Klasy Okręgowej, Klasy A i Klasy B

Ważną zmianę dla rozgrywek Klasy Okręgowej, Klasy A i Klasy B Seniorów wprowadził Łódzki Związek Piłki Nożnej.

W czasie zawodów mistrzowskich w sezonie 2016/2017 drużyny będą mogły dokonać wymiany 7 zawodników.

Uchwała Nr XVI/9/2016
z dnia 05 sierpnia 2016 r.
Komisji ds. Nagłych Łódzkiego Związku Piłki Nożnej
Na podstawie § 32 ust. 9 Statutu Łódzkiego Związku Piłki Nożnej uchwala się co
następuje:
I. W Uchwale nr XVI/38/2016 z dnia 20 czerwca 2016 r. Zarządu ŁZPN w sprawie
przyjęcia Regulaminu Rozgrywek Piłkarskich o Mistrzostwo ŁZPN na sezon 2016/2017
wprowadza się Aneks nr 1 w brzmieniu:

Aneks Nr 1
do
Regulaminu Rozgrywek Piłkarskich o Mistrzostwo ŁZPN
na sezon 2016/2017.
§ 35 dotychczasowe brzmienie:
1. W zawodach mistrzowskich seniorów w czasie trwania spotkania każda drużyna może
dokonać wymiany czterech zawodników, bez prawa powrotu ich do gry.
§ 35 otrzymuje nowe następujące brzmienie:
1. W zawodach mistrzowskich IV ligi Seniorów w czasie trwania spotkania każda drużyna
może dokonać wymiany czterech zawodników, bez prawa powrotu ich do gry.
Natomiast w zawodach mistrzowskich klasy Okręgowej, klasy A, B Seniorów w czasie
trwania spotkania każda drużyna może dokonać wymiany siedmiu zawodników, bez prawa
powrotu ich do gry.
II. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia
Prezes
Łódzkiego Związku Piłki Nożnej
Adam Kaźmierczak

Harmonogram egzaminu letniego dla sędziów i obserwatorów - II termin

Wydział Sędziowski informuje, że w dniu:

20 sierpnia 2016r. – sobota w Łowiczu odbędzie się egzamin II termin dla sędziów i obserwatorów WS Skierniewice wg następującego harmonogramu:

Miejsce :

  • OSiR Łowicz ul. Jana Pawła II 3 – egzamin kondycyjny
  • Hotel „Zacisze” ul. Kaliska 5 – egzamin pisemny

Program spotkania

  • 8:45-9:00 -Sprawdzenie ważności badań 
  • 9:15-9:45- Rozgrzewka (we własnym zakresie) 
  • 9:45-10:10- Biegi krótkie
  • 10:15-11:20- Bieg interwałowy
  • 12:00-12:30- Test pisemny

Uwagi:

  1. Przypominamy, że warunkiem koniecznym dla uczestnictwa w egzaminie kondycyjnym jest posiadanie ważnych badań lekarskich.
  1. Osoby, które nie mogą uczestniczyć w egzaminie zobowiązani są do przesłania usprawiedliwienia w terminie do dnia 19.08.2016r. na skrzynkę pocztową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  1. Egzamin kondycyjny odbywać będzie się na bieżni lekkoatletycznej na otwartej przestrzeni. Prosimy o zabranie odpowiedniego obuwia oraz stroju dopasowanego do warunków pogodowych.

Terminarze lig młodzieżowych

Wydział Gier i Ewidencji przygotował terminarze lig młodzieżowych na rundę jesienną sezonu 2016/2017. Terminarze do pobrania z linków zamieszczonych poniżej.

Terminarz A1 Junior

Terminarz B1 Junior Młodszy

Terminarz B2 Junior Młodszy

Terminarz C1 Trampkarz

Terminarz C2 Trampkarz

Terminarz D1 Młodzik

Terminarz D2 Młodzik

Prosimy Kluby do dnia 15.08.2016 o uzupełnienie dni i godzin meczów ligowych rozgrywanych przez Wasze drużyny w roli gospodarza.
Rozpoczęcie meczów w wyznaczonych terminach sobota/niedziela w godzinach 10:00-18:00. Wyznaczenie innego terminu wyłącznie za zgodą drużyny przeciwnej i OZPN.
Przypominamy, że wyznaczenia terminów można dokonać w systemie ExtranetPZPN.
Poniżej link do filmu z instrukcją.
https://www.youtube.com/watch?v=t_PdprUMNEc
Pozostałe filmy dotyczące Ekstranetu znajdują się na kanale Youtube OZPN
https://www.youtube.com/channel/UC4vlXZ7mBc1og_PVaY0JlKw

Licencje sędziowskie - sezon 2016/2017

Przedstawiamy listę sędziów OZPN Skierniewice, którzy otrzymali licencję sędziowską na sezon 2016/2017.

1 1 Mularczyk Monika 25 /SK/ EK /2016
2 1 Mularczyk Michał 24 /SK/ TA /2016
3 1 Golis Dawid 8 /SK/ AS /2016
4 2 Kaliszek Marcin 14 /SK/ AS /2016
5 1 Cipiński Dominik 4 /SK/ EF /2016
6 1 Białek Cezary 2 /SK/ III /2016
7 2 Skopiński Tomasz 35 /SK/ III /2016
8 1 Lewandowski Mariusz 17 /SK/ IV /2016
9 2 Michalak Rafał 19 /SK/ IV /2016
10 3 Milczarek Piotr 21 /SK/ IV /2016
11 4 Sęczek Marcin 34 /SK/ IV /2016
12 1 Adamiec Mariusz 1 /SK/ O /2016
13 2 Czernecki Robert 5 /SK/ O /2016
14 3 Gaca Szymon 43 /SK/ O /2016
15 4 Gajda Kszysztof 7 /SK/ O /2016
16 5 Józefecki Łukasz 6 /SK/ O /2016
17 6 Kalisiak Sylwester 62 /SK/ O /2016
18 7 Kindel Cezary 15 /SK/ O /2016
19 8 Libera Jarosław 18 /SK/ O /2016
20 9 Malka Dariusz 63 /SK/ O /2016
21 10 Michalik Michał 20 /SK/ O /2016
22 11 Niedźwiadek Tomasz 52 /SK/ O /2016
23 12 Rosiński Przemysław 30 /SK/ O /2016
24 13 Sabat Robert 32 /SK/ O /2016
25 14 Stefaniak Dawid 56 /SK/ O /2016
26 15 Wójcik Marcin 45 /SK/ O /2016
27 1 Bartosiewicz Aleksander 42 /SK/ A /2016
28 2 Drązikowski Artur 48 /SK/ A /2016
29 3 Grabowski Damian 50 /SK/ A /2016
30 4 Stawiński Kamil 70 /SK/ A /2016
31 1 Bakalarski Bartłomiej 85 /SK/ B /2016
32 2 Bies Robert 92 /SK/ B /2016
33 3 Duda Robert 84 /SK/ B /2016
34 4 Golis Igor 10 /SK/ B /2016
35 5 Grabowski Norbert 55 /SK/ B /2016
36 6 Jakubowski Kamil 80 /SK/ B /2016
37 7 Ostapowicz Michał 40 /SK/ B /2016
38 8 Ostaszewski Adam 79 /SK/ B /2016
39 9 Rosiński Radosław 31 /SK/ B /2016
40 10 Rutka Karol 86 /SK/ B /2016
41 11 Szczygieł Łukasz 83 /SK/ B /2016
42 12 Śmieszek Łukasz 76 /SK/ B /2016
43 13 Wójcik Dariusz 87 /SK/ B /2016
44 1 Chojecki Robert 3 /SK/ AO /2016
45 2 Golis Grzegorz 9 /SK/ AO /2016
46 3 Grzelec Bartłomiej 11 /SK/ AO /2016
47 4 Grzyb Kszysztof 12 /SK/ AO /2016
48 5 Hałatiuk Grzegorz 13 /SK/ AO /2016
49 6 Jach Jan 46 /SK/ AO /2016
50 7 Kuba Józef 16 /SK/ AO /2016
51 8 Rottengruber Adrian 72 /SK/ AO /2016
52 9 Sobieszek Kszysztof 36 /SK/ AO /2016
53 10 Sobolewska Jach Wieslawa 37 /SK/ AO /2016
54 11 Sokół Sylwester 38 /SK/ AO /2016
55 12 Sydor Tomasz 39 /SK/ AO /2016
56 13 Wasiak Katarzyna 44 /SK/ AO /2016
57 14 Wieczorek Anna 54 /SK/ AO /2016
58 1 Antos Michał 82 /SK/ M /2016
59 2 Bojańczyk Michał 78 /SK/ M /2016
60 3 Dudek Maciej 81 /SK/ M /2016
61 4 Iwańczyk Bartosz 90 /SK/ M /2016
62 5 Kędzierski Jakub 89 /SK/ M /2016
63 6 Krawczyk Mateusz 91 /SK/ M /2016
64 7 Kruczyński Jakub 88 /SK/ M /2016
65 8 Kuba Grzegorz 77 /SK/ M /2016
66 9 Mikołajczyk Patryk 93 /SK/ M /2016
67 10 Ziąbski Artur 94 /SK/ M /2016

Komunikat obsady sędziowskiej na dni 6-10 sierpnia - aktualizacja 9.08

Komunikat obsady sędziowskiej na dni 6-10 sierpnia dostępny jest pod linkiem

Komunikat 1 - aktualizacja 09.08.2016

 

Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Skierniewicach
ul. Pomologiczna 8
tel. 46 833 41 70, kom. +48 505 171 045
ozpnskierniewice@gmail.com

http://ozpnskierniewice.pl


nr konta bankowego: 34 1020 4580 0000 1402 0010 9090
NIP: 8361610959, KRS: 0000089398, REGON: 750186231