Program turnieju o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego

Turniej o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego – rocznik 2007

Termin: 18.11.2018

Miejsce: Hala Godzianów

Grupa „A”

  1. Widok Skierniewice
  2. Unia Skierniewice
  3. Białka Biała Rawska

Grupa „B”

  1. Pogoń Godzianów
  2. Mazovia Rawa Mazowiecka
  3. UKS Akademia Piłkarska Champions Łowicz

Grupa „C”

  1. Macovia Maków
  2. Victoria Bielawy
  3. MUKS Pelikan Łowicz

Czas gry: 1 x 15 minut

Harmonogram gier:

L.p. Godz. Drużyny Wyniki Uwagi
1. 10:00 Pogoń – Mazovia    
2. 10:18 Victoria – MUKS Pelikan    
3. 10:36 Unia – Białka    
4. 10:54 UKS A.P. Champions – Mazovia    
5. 11:12 Macovia – Victoria    
6. 11:30 Widok – Unia    
7. 11:48 Pogoń – UKS A.P. Champions    
8. 12:06 MUKS Pelikan – Macovia    
9. 12:24 Białka – Widok    
10. 12:42 I miejsce gr. A – I miejsce gr. C    
11. 13:00 I miejsce gr. C – I miejsce gr. B    
12. 13:18 I miejsce gr. B – I miejsce gr. A    

Najlepszy zawodnik ………………………………………………………………………………………………

Najlepszy strzelec ………………………………………………………………………………………………

Najlepszy bramkarz ………………………………………………………………………………………………

 

 

 

Turniej o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego – rocznik 2008

Termin: 24.11.2018

Miejsce: Hala Godzianów

Grupa „A”

  1. Widok Skierniewice
  2. Pogoń Godzianów
  3. Unia Skierniewice
  4. Sierakowianka Sierakowice

Grupa „B”

  1. Macovia Maków
  2. MUKS Pelikan Łowicz
  3. Jutrzenka Drzewce Szkółka Piłkarska GOKSiR Lipce Reymontowskie

Grupa „C”

  1. Mazovia Rawa Mazowiecka
  2. Laktoza Łyszkowice
  3. UKS Akademia Piłkarska Champions Łowicz

Czas gry: 1 x 15 minut

Harmonogram gier:

L.p. Godz. Drużyny Wyniki Uwagi
1. 10:00 Widok – Sierakowianka   A
2. 10:18 Macovia – Jutrzenka   B
3. 10:36 Laktoza – UKS A.P. Champions   C
4. 10:54 Pogoń – Unia   A
5. 11:12 MUKS Pelikan – Jutrzenka   B
6. 11:30 Sierakowianka – Unia   A
7. 11:48 Mazovia – Laktoza   C
8. 12:06 Widok – Pogoń   A
9. 12:24 Macovia – MUKS Pelikan   B
10. 12:42 UKS A.P. Champions – Mazovia   C
11. 13:00 Pogoń – Sierakowianka   A
12. 13:18 Unia – Widok   A
13. 13:36 I miejsce gr. A – I miejsce gr. C    
14. 13:54 I miejsce gr. C – I miejsce gr. B    
15. 14:12 I miejsce gr. B – I miejsce gr. A    

Najlepszy zawodnik ………………………………………………………………………………………………

Najlepszy strzelec ………………………………………………………………………………………………

Najlepszy bramkarz ………………………………………………………………………………………………

 

 

 

Turniej o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego – rocznik 2006

Termin: 25.11.2018

Miejsce: Hala Godzianów

Grupa „A”

  1. Widok Skierniewice
  2. Unia Skierniewice
  3. MUKS Pelikan Łowicz
  4. Jutrzenka Drzewce Szkółka Piłkarska GOKSiR Lipce Reymontowskie

Grupa „B”

  1. Pogoń Godzianów
  2. Mazovia Rawa Mazowiecka
  3. Białka Biała Rawska
  4. UKS Akademia Piłkarska Champions Łowicz

Czas gry: 1 x 15 minut

Harmonogram gier:

L.p. Godz. Drużyny Wyniki Uwagi
1. 10:00 Widok – Jutrzenka    
2. 10:18 Pogoń – UKS A.P. Champions    
3. 10:36 Unia – MUKS Pelikan    
4. 10:54 Mazovia – Białka    
5. 11:12 Jutrzenka – MUKS Pelikan    
6. 11:30 UKS A.P. Champions – Białka    
7. 11:48 Widok – Unia    
8. 12:06 Pogoń – Mazovia    
9. 12:24 Unia – Jutrzenka    
10. 12:42 Mazovia – UKS A.P. Champions    
11. 13:00 MUKS Pelikan – Widok    
12. 13:18 Białka – Pogoń    
13. 13:36 I miejsce gr. A – II miejsce gr. B    
14. 13:54 I miejsce gr. B – II miejsce gr. A    
15. 14:12 Mecz o III miejsce    
16. 14:30 Finał    

Najlepszy zawodnik ………………………………………………………………………………………………

Najlepszy strzelec ………………………………………………………………………………………………

Najlepszy bramkarz ………………………………………………………………………………………………

Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Skierniewicach
ul. Pomologiczna 8
tel. 46 833 41 70, kom. +48 505 171 045
ozpnskierniewice@gmail.com

http://ozpnskierniewice.pl


nr konta bankowego: 34 1020 4580 0000 1402 0010 9090
NIP: 8361610959, KRS: 0000089398, REGON: 750186231